10.12.2019

Witamy nowych członków SKO

Witamy Wiktorię i Aleksandra uczniów klasy 1 w naszej SKO rodzince. Życzymy wielu sukcesów w oszczędzaniu.

 

imgimg

1
Dodaj Komentarz
  • 5
  • 12
  • 11
Komentarze