10.01.2018

Świąteczna zbiórka żywności

W dniach 11- 15 grudnia 2017r. odbyła się  naszej szkole Świąteczna zbiórka żywności. Inicjatorem akcji było Szkolne Koło Wolontariatu. Naszym zadaniem było zebranie jak największej ilości produktów żywnościowych, które w formie paczek zostaną przekazane potrzebującym rodzinom uczniów naszej szkoły. Nasi darczyńcy byli bardzo hojni.                

  Z zebranej żywności zrobiliśmy 53 paczki. Wspomogliśmy też Stowarzyszenie Arkan             w Białej.

 Na szczególne wyróżnienie zasługują klasy, III f z wychowawcą Panią Wioletta Frąckowiak i V c z wychowawcą Panią Jadwigą Wolniak, których uczniowie w 100% wzięli udział w akcji.

    Wszystkim wolontariuszom i darczyńcom, którzy włączyli się w zbiórkę serdecznie dziękujemy.img

2
Dodaj Komentarz
  • 13
  • 9
  • 20
Komentarze