Sukcesy sportowe

21.04.16 w Nowym Tomyślu odbyły się Mistrzostwa województw
wielkopolskiego w unihokeju. Zajęliśmy 5 miejsce.

imgimgimg

W sobotę 23 kwietnia 2016roku odbyły się w Wieleniu Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych. Z naszej szkoły wzięło udział dwudziestu dwóch zawodników, dwanaście dziewcząt i dziesięcioro chłopców.

Biegi rozegrały się w trzech kategoriach (klasy 4, klasy 5, klasy6), z podziałem na dziewczynki (młodsze pokonały dystans 600m, starsze 1000m) i chłopców (dystans 1000m). Pierwszy raz użyto chipów, które mierzyły czas biegaczy.

Kilkoro zawodników ze Szkoły Podstawowej nr 2 zajęło wysokie lokaty i będą reprezentować                                Powiat Czarnkowsko – Trzcianecki na Mistrzostwach Województwa w Żerkowie:

Dominika Gościnna – 2 miejsce w kategorii klas 5,

Jędrzej Osowski – 3 miejsce w kategorii klas 5,

Piotr Wlazło -2 miejsce w kategorii klas 6.

Jeden z biegaczy z klasy 4, Michał Kuskowski zajął 3 miejsce swojej kategorii, ale niestety nie pojedzie na Finał Wojewódzki.

Zawody przebiegły bardzo sprawnie, w miłej, sportowej atmosferze. Gospodarze poczęstowali wszystkich uczestników biegu pyszną drożdżówką i wodą mineralną, które były sponsorowane przez miejscowych przedsiębiorców.

W przyszłym roku życzymy kolejnych sukcesów.