18.02.2017

Po co są pieniądze?

                                                                Po co są pieniądze ?

 

 

         Na to  i na wiele innych pytań  odpowiedział Pan Jerzy Szymanowski dyrektor Oddziału PKO BP w Trzciance na spotkaniu z klasami IV w naszej szkole. Uczniowie z dużym zainteresowaniem  uczestniczyli w lekcji finansów. W tym samym dniu w holu szkoły rodzice oraz uczniowie mogli zasięgnąć informacji na temat Szkolnych Kas Oszczędności działających przy PKO BP , oraz zapisać się do SKO działającej w naszej szkole. Swoją wiedzą służyła Pani Małgorzata Borucka , opiekun SKO , pracownik PKO BP Odział w Trzciance, oraz opiekunowie SKO w naszej szkole Pani Eliza Wołoszyn i Pani Beata Wawrzon.

 

                                                                                                                                         Eliza Wołoszyn

                                                                                                                                         Beata Wawrzon

 

 

imgimg

img

1
Dodaj Komentarz
 • 6
 • 10
 • 9
Komentarze
 • BasiaSKO
  BasiaSKO
  79.191.xxx.xxx
  2017-02-19 11:18 | Temat: sko
  ODPOWIEDZ

  »̯̆« »̯̆«
  •ڰۣڿ♥ڰۣڿ• Cieplutko pozdrawiam
  ``°ڰۣڿi blogowych przyjaciół ze słonecznego Mszczonowa
  `°»̯̆✿ ...... Zapraszam do nas w odwiedzinki
  »̯̆✿ ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ SKO Mszczonów :-)