27.03.2017

Konkurs matematyczny PANGEA

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS  MATEMATYCZNY  PANGEA

3 marca odbył się w naszej szkole etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego PANGEA. 18 uczniów chcących sprawdzić poziom swojej wiedzy przystąpiło do rozwiązywania testów odpowiednio dla klasy IV, V i VI.
Celem konkursu jest propagowanie matematyki wśród dzieci i młodzieży, zwiększenie motywacji do nauki, wzrost zainteresowania uczniów królową nauk oraz rozwijanie zdolności matematycznych. Rozwiązane testy sprawdzane były przez organizatorów konkursu.
21 marca otrzymaliśmy informację, że troje uczniów naszej szkoły zostało finalistami konkursu. Karolina Kruszyńska i Jagoda Łotocka z kl.IVa oraz Adrian Garbowski z kl.VIc będą 10 kwietnia reprezentować nasza szkołę na finale ogólnopolskim konkursu w Warszawie.

Gratulujemy spektakularnego sukcesu i życzymy powodzenia w Warszawie.

 

imgimg

0
Dodaj Komentarz
  • 18
  • 0
  • 23