28.01.2015

Zadanko2/(4/5/6)

 

 

 

 

 

Żyrafka miała 20zł.

Kupiła 6 bułek po 0,56zł oraz 3 margaryny po 1,78zł. Za resztę kupiła jogurty po 1,80zł.

Ile najwięcej jogurtów mogła kupić Lokatka za resztę pieniędzy?

Zapisz wszystkie obliczenia.

 

Poproszę o 5 kom. na wpisie:Bezpieczne ferie.

 

Oddaj 30-40 głosików.

18
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 13
  • 5
Komentarze