08.04.2013

Akcje charytatywne

Każda pomoc się liczy!

"Nasiona dla Afryki"

Nasza Kochana pani Asia od historii (przedmiot może nie aż tak kochany:)) zachęciła nas do pomocy innym. Wzięliśmy udział w akcji charytatywnej i zaczęliśmy zbierać nasiona warzyw dla dzieci i ich rodziców z Afryki. Poza satysfakcją mieliśmy również mnóstwo radości. Zebraliśmy ponad 150 torebek nasion - jak na naszą malutką szkółkę to całkiem sporo! Zawsze chętni do pomocy!

 

 

"Nakręć się"

nak.jpeg

"Zamień śmieci na radość chorych dzieci" to nasze motto w kolejnej akcji charytatywnej. Żeby pomóc podopiecznym Hospicjum Małego Księcia w Lublinie wystarczy przynieść plastikowe nakrętki. SKO-wicze z pomocą pani Anetki zajęli się promowaniem akcji. Zebraliśmy już mnóstwo nakrętek, ale to jeszcze nie koniec!!! Czekamy na następne i liczymy na pomoc wszystkich chętnych. Wspólnie możemy zrobić coś dobrego dla innych.

 

 

"Zbiórka makulatury"

Nasze dzielne SKO-owiczki Julka, Natalka i Karolinka z kl.5 podjęły wyzwanie i rozpoczęły zbiórkę makulatury. Dzielnie stoją na straży wagi i zachęcają klasy do przynoszenia "zbędnych papierów". Dziewczyny zebrały już ok 150 kg makulatury i nadal czekają na kolejne stosy. Dbają o środowisko i pomagają innym. Klasa, która zbierze największą ilość makulatury może liczyć na miły upominek, a zebrane pieniążki zostaną przekazane najbardziej potrzebującemu uczniowi w formie dofinansowania do wycieczki lub podręczników na przyszły rok.

 

makulatura.jpeg

5
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 4
  • 7
Komentarze