1 2 3 następna ostatnia

Nowo założone blogi

Blog SKO ZSP nr 1 Mysłowice

Witamy na naszym szkolnym blogu SKO:) Jesteś w SKO ? Interesują Cię wydarzenia związane z SKO w naszej szkole? Chcesz dołączyć do wielkiej rodziny oszczędnych? Ten blog jest właśnie dla Ciebie! Tu znajdziesz: relacje z najważniejszych wydarzeń związanych z SKO w naszej szkole, konkursy i zagadki ciekawe informacje na temat oszczędzania i domowej ekonomii. Niech mania oszczędzania się szerzy !!!

SKO w Piątce, na piątkę

Witamy wszystkich na blogu szkoły wśród "familoków". Szkoła nasza położona jest w województwie śląskim. Ma już ponad sto lat, więc ukończyło ją wiele pokoleń absolwentów. Duża część z nich już w poprzedniej epoce oszczędzała w SKO. Obecnie przywróciliśmy tę tradycję. Wpadajcie tu często.

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

Witam serdecznie koleżanki i kolegów – Opiekunów SKO, którzy już tutaj zaistnieli oraz wszystkich, którzy odwiedzą nasz blog. Idąc z duchem czasu będę zamieszczać newsy dotyczące oszczędzania i szeroko pojętej przedsiębiorczości w szkole. Jednocześnie myślę, że jest to dobry pomysł i poniekąd wymiana doświadczeń, super! Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Dziękujemy za oddane głosy. Pozdrawiam . Elzbieta Leżała - Opiekun SKO.

Lokatka

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rudnikach
1 2 3 następna ostatnia