1 2 3 następna ostatnia

Dzień Babci i Dziadka
Życzenia od Lokatki i Hatetepesa
13
Blog SKO

SKO - SOSW Żywiec

SKO - SOSW Żywiec

Serdecznie witamy na blogu Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Żywcu : - ))) "OSZCZĘDZANIE TO WYZWANIE" - takim hasłem szkolna sekcja SKO zachęca wszystkich uczniów naszej szkoły do świadomego oszczędzania światła, wody no i oczywiście pieniążków. SKO istnieje w naszej szkole już od lat siedemdziesiątych, a my idąc z duchem czasu postanowiliśmy założyć bloga, na którym będziemy przedstawiać działania SKO oraz relacje z ważnych wydarzeń mających miejsce w naszej szkole. Wszystkich zapra

BIEG CHARYTATYWNY - LICZYŁ SIĘ SZCZYTNY CEL

POMOC DLA ANI I PATRYKA - UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

9

UROCZYSTY APEL

11 LISTOPADA - UROCZYSTY APEL W NASZEJ SZKOLE

1

DOFINANSOWANIE PROJEKTU "DOŚWIADCZAM ŚWIAT"

POMOC FUNDACJI "DOBRO PROCENTUJE"

1

POZNAJEMY AFRYKĘ

ZAJĘCIA NA ŚWIETLICY

3

WYCIECZKA DZIĘKI NAGRODZIE

WYCIECZKA DO OŚWIĘCIMIA

0
1 2 3 następna ostatnia