1 2 3 4 9 następna

Zapraszam Cię do podróży kulinarnej
Jak zawsze będzie smacznie i zdrowo. Co ze sobą zabrać?
Blog SKO

SKO - SOSW Żywiec

SKO - SOSW Żywiec

Serdecznie witamy na blogu Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Żywcu : - ))) "OSZCZĘDZANIE TO WYZWANIE" - takim hasłem szkolna sekcja SKO zachęca wszystkich uczniów naszej szkoły do świadomego oszczędzania światła, wody no i oczywiście pieniążków. SKO istnieje w naszej szkole już od lat siedemdziesiątych, a my idąc z duchem czasu postanowiliśmy założyć bloga, na którym będziemy przedstawiać działania SKO oraz relacje z ważnych wydarzeń mających miejsce w naszej szkole. Wszystkich zapra

APEL SKO

SPOTKANIE Z PANIĄ DYREKTOR ŻYWIECKIEGO PKO

4

''Kolorowa logopedia i przyjazny psycholog"

Fundacja PKO "DOBRO PROCENTUJE" znowu nam pomaga......

1

NA CO PRZEZNACZĘ SWOJE KIESZONKOWE?????

PLANUJEMY CELE MNIEJSZE I WIĘKSZE.......,UCZYMY SIĘ PRZELICZAĆ PIENIĄDZE.

0

ZACHĘCAMY DO OSZCZĘDZANIA

ZAJĘCIA EDUKACYJNE ZACHĘCAJĄCE DO OSZCZĘDZANIA

0

PODZIĘKOWANIA DLA FUNDACJI PKO BANK POLSKI

ODBYŁ SIĘ PÓŁMARATON....

1
1 2 3 4 9 następna