1 2 3 następna ostatnia

Nowo założone blogi

spwach

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Wachu. Znajdziecie tu najciekawsze wydarzenia z życia szkoły. Zapewniamy, iż każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do czytania, oglądania i komentowania naszego bloga.

sko9sto

Jesteśmy szkołą społeczną. W tym roku pierwszy raz weszliśmy w grono oszczędzających w SKO. Trzymam kciuki za dzieciaki oszczędzające w naszej szkole. Mam nadzieję, że przez ten rok nauczą się celowości oszczędzania i z chęcią wejdą z nami do programu w kolejnym roku szkolnym. Opiekun SKO Sylwia K.

PSP KOCIOŁKI

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kociołkach jest niewielką szkołą wiejską mieszczącą się w województwie mazowieckim.Od lat dzieci bardzo chętnie i systematycznie oszczędzają.

sko123szydlowka

Witamy wszystkich na blogu naszej Szkolnej Kasy Oszczędności Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Szydłówce. Jako Szkolna Kasa Oszczędności działamy od niedawna, SKO w Szydłówce rozpoczęło swoją działalność w listopadzie 2013 r. Zachęcamy wszystkich do oglądania naszych działań na blogu.
1 2 3 następna ostatnia