1 2 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

PSP KOCIOŁKI

PSP KOCIOŁKI

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kociołkach jest niewielką szkołą wiejską mieszczącą się w województwie mazowieckim.Od lat dzieci bardzo chętnie i systematycznie oszczędzają.

rok szkolny2014/2015

I znowu, wraz z nowym rokiem szkolnym zyskaliśmy nowych członków SKO

7

NOWI CZŁONKOWIE

Wraz z pasowaniem na ucznia, szkolne SKO zyslało nowych członków.

15

Edukacja ekonomii w banku PKO BP w Kozienicach

Odwiedziliśmy placówkę banku PKO BP w Kozienicach powitała nas i oprowadzała po banku pani dyrektor Anna Szeląg.Wycieczka poprzedzona była pogadanką, podczas której przypomnieliśmy sobie do czego służą banki.Zapoznaliśmy się z zadaniami jakie są realizowane przy poszczególnych okienkach bankowych-za ...

6

Karta płatnicza to też pieniądze

Na naszej kolejnej lekcji o oszczędzaniu dowiedzieliśmy się co to jest karta płątnicza i jak się nią posługiwać.

12

Poznajemy tajemnice pieniędzy

Wspólnie z Kubą Pieniążkiem i Żyrafą Lokatką poznawaliśmy tajniki wiedzy związane z oszczędzaniem.Dowiedzieliśmy się do czego służą pieniądze i skąd się wzięły.Poznaliśmy różne rodzaje pieniędzy i już wiemy gdzie "mieszkają", jak możemy je sobie przekazywać i jak mądrze wydawać pieniądze.

5

KONKURS PLASTYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY

Autorzy najciekawszych prac otrzymali z rąk pani dyrektor Agnieszki Kudły i opiekuna SKO Zuzanny Tarnawskiej dyplomy i drobne upominki ufundowane przez PKO BP

5

Wpłacam złotówki a wybieram stówki

Ogłosiliśmy konkurs plastyczny promujący oszczędzanie

2
1 2 następna ostatnia