1

Od odpadków do energii, czyli jak resztki jedzenia mogą przynieść korzyść środowisku
Czy wiesz, że Twoja kanapka może kiedyś zasilić żarówkę? Albo że obierki od ziemniaków mogą pomóc ugotować obiad? Brzmi jak magia? To nie czary – to biogaz!
6
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Warsztaty z licealistami

Grupa uczniów z Liceum nr 5 w Gliwicach zorganizowała warsztaty naszymi drugoklasistami. Powstały piękne prace plastycze, a materiały, które przynieśli starsi koledzy, pozostały do dyspozycji naszych dzieci świetlicowych.

0

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

21 lutego przypada dzień ojczystego języka. Bawiliśmy się w układanie wyrazów z określonego zasobu liter, braliśmy udział w różnych, językowych rywalizacjach, chętne dzieci kolorowały przygotowane obrazki.

0

Co to walentynkowa książka?

Walentynkowa książka, to książka, którą wypożycza się z serduszkiem. Dzieci wypożyczyły aż 124 książki!

0

Bezpieczny Internet

Bezpieczeństwo w sieci, szukanie alternatywnych rozrywek poza Internetem i komórką, to temat bardzo nam bliski.

0

Zapraszamy do kolejnej zbiórki

Zbiórka zabawek na potrzeby Piotrusia.

0

Góra Grosza

Podsumowaliśmy zbiórkę "Góra Grosza" i wszystkie pieniążki wyślemy do Fundacji "Nasz Dom".

0
1