11.04.2017

Zawody sportowe.

Niepełnosprawni na start.

 Uczniowie naszej szkoły mieli swoje małe sportowe święto. Gościli uczniów z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu, którzy przyjechali by wspólnie uczestniczyć w zabawach sportowych. Jak zaznaczył otwierający to spotkanie pan dyrektor Sławomir Mateja, spotkanie to nie miało charakteru rywalizacyjnego – było jedynie okazją do wspólnej zabawy. Całość imprezy została jak zwykle przygotowana przez panią Sylwię Piorun, której pomagali nauczyciele rehabilitanci oraz nauczyciele z zespołu ds. integracji. Szczególne jednak słowa uznania kieruję pod adresem młodzieży z klas II a i II b naszego gimnazjum. Wolontariusze z tych klas byli odpowiedzialni za powodzenie całego wydarzenia: to oni troszczyli się o bezpieczeństwo i porządek na stacjach, opiekowali się niepełnosprawnymi uczniami, zachęcali do wspólnej zabawy. Obserwowanie ich starań było ogromną przyjemnością – w imieniu wszystkich dorosłych organizatorów serdecznie Wam dziękuję!

 

Drużyna naszej szkoły.

 

img

 

 Konkurencje na zawodach

 

 img

 

 img

 img

img

img

img

img

 

 Informacja i zdjęcia: Hanna Szurczak

 

 

 

43
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 5
  • 4
Komentarze