29.11.2013

Zawody Integracyjne „ Siatkówka Na Wesoło”

Dnia 19.11.13 w Zespole Szkół Integracyjnych w Lubinie odbyły się Zawody Integracyjne „ Siatkówka Na Wesoło". W zawodach wzięli udział uczniowie trzech placówek z terenu Lubina i Legnicy.

Dnia 19.11.13 w Zespole Szkół Integracyjnych w Lubinie odbyły się Zawody Integracyjne „ Siatkówka Na Wesoło".  W  zawodach wzięli udział uczniowie trzech placówek z terenu Lubina i Legnicy. SP 20  reprezentowało dziewięciu uczniów, którzy godnie walczyli o najlepsze miejsca. Rozgrywki dostarczyły wszystkim dzieciom wiele emocji, radości i zabawy a  nasza drużyna zdobyła I miejsce. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy !

A oto reprezentanci naszej szkoły i zwycięzcy zawodów:

 

 • -Nagórny Michał
 • -Fijołek Sara
 • -Rożek Kamila
 • -Duszkiewicz Agata
 • -Humienny Maciej
 • -Jakubowski Michał
 • -Hałdrzyńska Karolina
 • -Ciupińska Nikola
 • -Wędziński Mateusz

Nauczyciele odpowiedzialni: Sylwia Piorun, Magdalena Rybińska, Iwona Dzikowska.

siatkwka_na_wesoo_20131119_1775351911.jpg

0
Dodaj Komentarz
 • 10
 • 2
 • 6