30.10.2017

"Tęczowe Mosty" 2017

Przegląd twórczości.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Przeglądzie Działalności Artystycznej Osób Niepełnosprawnych „Tęczowe Mosty – Jesień", który odbył się w Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy. Uczestnicy przeglądu musieli wykazać się umiejętnościami plastycznymi, tanecznymi i wokalnym. Zespół Szkół Integracyjnych reprezentowali:

  •  Rozalia Szczepańska i Rafał Rutka z klasy 4a, którzy wspólnie z przedstawicielami naszej szkoły wykonywali pracę plastyczną – jesienne drzewo,
  • Maja Laszczyńska z klasy 3a zatańczyła z szarfą do piosenki Ewy Farny pt.„Zwykła rzecz"

Konkurencje przebiegały w miłej i radosnej atmosferze, a reprezentacja naszej szkoły zyskała uznanie w oczach jury i była wielokrotnie nagradzana gromkimi oklaskami widowni. Uczestników przeglądu dzielnie wspierały dzieci z klasy 4a.

Większość z nich to członkowie SKO, którzy rozwijają się również artystycznie.

imgimgimgimgimgimgimg

 

 

Za informację dziękujęp. Agnieszce, a zdjęcia p.Małgorzacie.

53
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 12
  • 8
Komentarze