28.12.2017

Magiczne światło gwiazd.

Jasełka w naszej szkole.

22.12.17 zabłysło magiczne światło w każdym z nas... Dzięki spektaklowi jasełkowemu, przygotowanemu, jak co roku, przez uczniów naszej szkoły zobaczyliśmy w sobie piękno. Wrażenie to wzmocnił jeszcze swoją wypowiedzią pan dyrektor , gdy składając życzenia świąteczne całej szkolnej społeczności, podkreślił, jak pięknym gestem było wsparcie, jakiego udzieliliśmy w ostatnich dniach naszemu nauczycielowi, który jest poważnie chory. Jasełka co roku pokazują nowy aspekt duchowy, towarzyszący temu czasowi. Jednak nie są to tylko przeżycia religijne. Widzowie są pod wrażeniem kunsztu reżyserskiego, scenograficznego i choreograficznego autorek. W tym roku zobaczyliśmy zupełnie nową realizację – ruch sceniczny, którego rozmach nieodparcie kojarzył się z pięknymi układami tanecznymi naszych Balbinek W imieniu wszystkich, którym dane było dzisiaj uczestniczyć w spektaklu jasełkowym, serdecznie dziękuję aktorom i autorom. 

 

imgimgimgimgimg

 img

 

Za informacje i zdjęcia dziękuję p. Hani.

 

0
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 1
  • 6