06.04.2017

Dzień Otwarty w naszej szkole.

U nas po prostu tak jest.

Dnia 4.04.17 nasza szkoła otworzyła szeroko drzwi dla dzieci, które od 1.09.2017 rozpoczną swoją przygodę z edukacją. Mogły dzisiaj, wraz z rodzicami i innymi bliskimi, obejrzeć występ „Balbinek”, spektakl teatralny przygotowany w ramach Dni Teatru przez klasy II c i II f SP, ale przede wszystkim mogły zasiąść w szkolnych ławkach i uczestniczyć w najprawdziwszych lekcjach! Było trochę inaczej, niż na co dzień, bo pań było w klasie bardzo dużo, ale dzięki temu można było się przekonać, że niezależnie do której pani się trafi – będzie super! Podczas, gdy dzieci świetnie się bawiły, rodzice uczestniczyli w spotkaniu z dyrekcją szkoły. Był czas na zadawanie pytań, a później na wycieczkę po budynku szkolnym. Półtorej godziny minęło niepostrzeżenie. I tak minie Wam, drodzy przyszli uczniowie, osiem lat w murach naszej szkoły.

Tak wyglądają zajęcia i spotkania. 

img

img

img

imgimg

imgZa informacje i zdjecia dziękuje pani: Hani Szurczak.

 

57
Dodaj Komentarz
  • 13
  • 6
  • 4
Komentarze