1


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to 85-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

Wakacyjny konkurs dla SKO-wiczów!

Drodzy Blogowicze! Od jutra zaczynają się wakacje. W związku z tym życzymy Wam świetnej zabawy, pięknej pogody i żeby lato trwało dla Was jak najdłużej. Nie zapominajcie jednak o oszczędzaniu i naszych konkursach!

11

Projekt „Piękne mówienie”

To w jaki sposób się wyrażamy buduje naszą tożsamość i świadczy o tym kim jesteśmy. PKO Bank Polski wspiera Stowarzyszenie Przyjaciół Radia Lublin dbając jednocześnie o to by dzieci „pięknie mówiły”.

4

Konkurs „Gazetka” rozstrzygnięty!

Mamy już wyniki Konkursu „Gazetka”. W rywalizacji udział wzięło prawie 50 szkół! Sprawdźcie kto zwyciężył?!

30

Wiwat 3 Maj!

Pamiętacie naszą zabawę związaną z obchodami rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja? Zobaczcie jak z zadaniem utworzenia własnej wersji obrazu Jana Matejki poradzili sobie SKO-wicze.

5

Konkurs na "Blog Miesiąca" rozstrzygnięty! Sprawdźcie kto zwyciężył w maju!

Za Komisją Konkursową trudne chwile. To znak, że mamy już wyniki majowej rywalizacji o tytuł "Bloga Miesiąca". Dziękujemy za kolejny wspólny miesiąc na SzkolneBlogi.pl, oto wyniki Konkursu:

17

Rozstrzygnięcie etapu regionalnego Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności

Etap regionalny Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności 2011/2012 został rozstrzygnięty. Mamy już listę nagrodzonych szkół!

24

Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka mamy dla Was bajkowe życzenia!

21
1