1


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to 85-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

Życzenia dla Lokatki

Jesteście ciekawi, które z napisanych przez Was życzeń najbardziej spodobały się Lokatce? Zajrzyjcie do Szkoły Oszczędzania na Naszej Klasie.

12

Kolejny konkurs na Szkolnych Blogach

Tego konkursu nie możecie przegapić. Pokażcie nam swoją gazetkę ścienną i wygrajcie cenne nagrody!

21

Mamy już wyniki konkursu "SKO Blog Miesiąca"

Za nami kolejny etap konkursu na Szkolnych Blogach. Za każdym razem nagradzamy wybrane 3 blogi oraz rozdajemy 3 wyróżnienia.

17

Urodziny Lokatki

W ten weekend Lokatka obchodzi swoje urodziny! Nie przegap tego i weź udział w zabawie z nagrodami!

22

„Eksperymentuj” w Lublinie!

Pamiętacie wystawę „Eksperymentuj”? Właśnie zawitała do Lublina! W ciągu tego tygodnia obejrzy ją nawet 1000 dzieci! O co chodzi? Jak wyglądało uroczyste otwarcie? Pojechaliśmy tam specjalnie po to, by Wam o wszystkim opowiedzieć!

5

Przygody Lokatki i Kuby Pieniążka w Internecie!

Wasz ulubiony dziecięcy przewodnik po świecie pieniędzy dostępny jest już w wersji elektronicznej. A w nim nie tylko przygody Kubusia i Lokatki ale także kolorowanki, które możecie wydrukować w domu oraz pomysł na wspólną zabawę z rodzicami!

4
1