1 2 następna ostatnia


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to 86-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

Życzymy Wam udanej majówki!

Oczywiście ze Szkolnymi Blogami :)

58

Podróże z Lokatką

Lokatka zastanawia się do którego kraju ma się wybrać na majówkę. Pomożecie jej w wyborze?

24

Zestawy malarskie do wygrania w wiosennym konkursie „Brawo Banku”!

22 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. Ustanowiono go po to, żebyśmy wszyscy zastanowili się nad znaczeniem wody. Choć pokrywa ona ponad 70% powierzchni naszej planety to zaledwie 2,5% tych zasobów nadaje się do picia. A czy Wy wiecie jak szanować wodę i jak zachęcić do tego innych?

22

Chcecie wygrać z SKO?

Konkurs "Wiosenne filmowanie z SKO" trwa! Mamy już pierwsze zgłoszenia!

45

Nowe, internetowe SKO obchodzi drugie urodziny!

Dokładnie 2 lata temu SKO zostało wprowadzone do internetu dzięki czemu stało się synonimem nowoczesnej i praktycznej edukacji ekonomicznej. Od tego czasu ponad 150 tysięcy dzieci oszczędza ze Szkolnymi Kasami Oszczędności PKO Banku Polskiego!

43

Na dzień przed egzaminem...

Jutro w całej Polsce aż 379 tys. uczniów przystąpi do egzaminu gimnazjalnego. Wśród nich są nasi SKO-wicze, którym z pewnością przyda się naturalny amulet, przynoszący szczęście :)

22

Najlepsze życzenia dla naszych SKO-wiczów

Dziękujemy za wszystkie piękne życzenia, które do nas nadesłaliście, zwłaszcza za te na własnoręcznie wykonanych kartkach. Z dumą postawiliśmy je na naszych biurkach i pokazujemy innym pracownikom Banku. My również życzymy Wam wspaniałych Świąt!

54

Nowy konkurs pn. "Wiosenne filmowanie z SKO"

„Wiosenne filmowanie z SKO” to nowy konkurs adresowany do szkół uczestniczących w Programie Szkolnych Kas Oszczędności. Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody: tablice multimedialne, rzutniki, laptopy, tablety oraz kamery cyfrowe! Czy znacie już zasady rywalizacji?

50

Poznaj laureatów konkursu "SKO Blog Miesiąca" !

Tym razem laptopy oraz gratulacje powędrują do...

40

Puzzle edukacyjne SKO trafią do…

czyli wyniki konkursu „Pytanie na Szkolnych Blogach”

35
1 2 następna ostatnia