1


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to 86-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

Pierwsze urodziny internetowego SKO

Dziś obchodzimy pierwsze „urodziny” nowego SKO z tej okazji mamy dla Was niespodziankę. Od momentu rewitalizacji do programu przystąpiło tysiące szkół podstawowych z całego kraju. Rozpoczęliśmy rewolucję w oszczędzaniu, która trwa do tej pory i stale zyskujemy nowych sympatyków... DZIĘ - KU - JE - M ...

64

Dzień dla Ziemi i życzenia dla gimnazjalistów!

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Jak uczcicie go w Waszych szkołach? Czy zestresowani gimnazjaliści są w ogóle w stanie myśleć o ekologii na dzień przed ważnym egzaminem? :)

20

Wyniki konkursu "Zimowe Oszczędzanie z SKO"

Znamy już zwycięzców konkursu, który sprawił, że mimo mroźnej zimy rozgrzewały nas emocje zwiazane z publikacjami kolejnych rankingów. Czas niepewności dobiega jednak końca. Komu udało się wygrać?

46

"SKO Blog Miesiąca" i "Konkurs SKO"

Wiemy już kto zwyciężył w marcu. Ciekawi?

36

„Zaadoptuj rzekę” i poczuj się jak ryba w wodzie!

Czy już wiecie na czym polega program „Zaadoptuj rzekę”? Jeśli nie mieliście jeszcze okazji poznać szczegółów tego programu dzisiejszy wpis Wam wszystko wyjaśni. O co chodzi?

15

Big Jump 2013!

Przed nami kolejna edycja akcji "Zaadoptuj rzekę"! Koniecznie weźcie w niej udział!

12

Szóstka dla szóstoklasistów!

Trzymamy dziś kciuki za szóstoklasistów! Jesteście już po egzaminie? Napiszcie czy był trudny i jakie były pytania. Z pewnością zainteresuje to zarówno nauczycieli jak i Waszych młodszych kolegów!

16
1