1


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to 86-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

Święta, święta!

Dziś zdaliśmy sobie sprawę, że to już nasze trzecie święta razem! Jak ten czas leci!

31

Mamy już ostatnie rankingi!

Na 4 dni przed końcem konkursu "Zimowe Oszczędzanie z SKO" publikujemy ostatnie rankingi. Sprawdźcie kto tym razem znalazł sie w gronie 100 najlepszych w każdej kategorii.

26

"Zimowe Oszczędzanie z SKO"

1391 zgłoszonych szkół (na dzień 15.03), w których uczy się łącznie ponad 329 tys. uczniów. 60 tys. z nich posiada już swoje pierwsze konto w serwisie internetowym SKO. Tak wyglądają najnowsze dane dotyczące konkursu "Zimowe Oszczędzanie z SKO". Opublikowaliśmy też już najnowsze rankingi...

30

Internet na wiosnę blogami zakwita!

Od dziś wszystkie dni będą dłuższe! O 12.20 powitaliśmy astronomiczną wiosnę i od razu na Szkolnych Blogach „wyrosły” nowe szkoły. Mamy ich już ponad 400! Jednak pogoda nadal mroźna i nieprzyjemna… jak na dobre przepędzić zimę?

12

Nowy ranking!

Nowe rankingi szkół zgłoszonych do konkursu "Zimowe Oszczędzanie z SKO" już na stronie SKO. Ciekawi?

32

Wyniki "SKO Blog Miesiąca"

Kto zwyciężył w lutym?

52

Nowe rankingi już na stronie SKO!

Kto w tej chwili wygrywa w konkursie "Zimowe Oszczędzanie z SKO"?

35

CAVALIDA Warszawa! Zapraszamy!

Po eliminacjach w Poznaniu i Lublinie nareszcie przyszedł czas na Warszawę. Już po raz drugi na stołecznym Torwarze będziemy mogli podziwiać Finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata w Skokach przez Przeszkody oraz Finał CAVALIADA Tour. Głównym sponsorem wydarzenia jest PKO Bank Polski.

4

Ranking najlepszych

Jesteście ciekawi jak przebiega rywalizacja w konkursie "Zimowe Oszczędzanie z SKO"?

39
1