1


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to 86-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Przyjmijcie nasze najszczersze życzenia...

107

Zwycięzcy konkursu „Pytanie na Szkolnych Blogach”

W miniony wtorek (17.12. 2013 r.) ogłosiliśmy kolejne pytanie w ramach konkursu „Pytanie na Szkolnych Blogach”. Jak zawsze Waszych odpowiedzi było mnóstwo, co nas oczywiście bardzo cieszy! Chcecie wiedzieć do kogo trafi maskotka Lokatka?

29

Sprawdź, jakie niespodzianki przygotowaliśmy w najnowszym „Brawo Banku”

Święta tuż, tuż, a lista związanych z nimi przygotowań i wydatków długa. Kasia i Kuba znaleźli jednak sposób na to, żeby tak zorganizować gwiazdkowe prezenty, by pieniędzy wystarczyło jeszcze na zimowe ferie. Zdążyli też przygotować się do świątecznej zbiórki. Jesteście ciekawi, jaki im się to udało ...

12

Odpowiedz na „Pytanie na Szkolnych Blogach”...

...i zgarnij maskotkę żyrafkę Lokatkę!

17

Wyniki "SKO Blog Miesiąca"

Komu dzisiaj gratulujemy? :) Klikajcie i zaglądajcie!

47

Zwycięskie "Newslettery SKO"

Tak jak obiecaliśmy publikujemy dziś niektóre z nagrodzonych prac. Koniecznie sprawdźcie jak spisali się laureaci Konkursu "Newsletter SKO"

25

Konkurs "Newsletter SKO"!

Grudzień jako prawdziwie świąteczny miesiąc obfituje w nagrody! Tym razem przedstawiamy Wam listę zwycięzców konkursu "Newsletter SKO"!

60

Zwycięzcy konkursu „Pytanie na Szkolnych Blogach”

Kilka dni temu, dokładnie w Mikołajki, mieliśmy dla Was niespodziankę. Konkurs, w którym do wygrania była wersja „mini” Żyrafy Lokatki spotkał się z Waszym ciepłym przyjęciem. Mamy nadzieję, że z równym entuzjazmem powitacie zwycięzców piątkowej rywalizacji!

11

Dzisiaj są Mikołajki!

Z okazji Mikołajek przygotowaliśmy dla Was wspaniałą niespodziankę! Jeśli chcecie dowiedzieć się jak zostać posiadaczem maskotki-żyrafki Lokatki zapraszamy do czytania!

32
1