1


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to 86-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

Listopad na Szkolnych Blogach!

Zima zbliża się do nas wielkimi krokami. Już w niedzielę powitamy pierwszy dzień grudnia! Mamy nadzieję, że chcecie wiedzieć jak zapamiętamy listopad na Szkolnych Blogach? Musicie to zobaczyć!

42

Braniewska trójka promuje SKO!

Szkoła Podstawowa nr 3 w Braniewie miała wspaniały pomysł na promocję swoich działań prowadzonych w ramach programu SKO. Ciekawi Was co wymyślili?

27

Wyniki "SKO Blog Miesiąca"

Uwaga, uwaga! Z ogromną radością zawiadamiamy, że znamy już pierwszych zwycięzców konkursu „SKO Blog Miesiąca” w roku szkolnym 2013/2014 – edycja październikowa. Jesteście ciekawi, do których szkół powędrują 3 laptopy? A może chcecie wiedzieć, kto zdobył wyróżnienie i otrzyma zestaw SKO-wych gadżetó ...

45

Konkurs "Newsletter SKO"!

Przed długim weekendem przypominamy o możliwości wygrania atrakcyjnych nagród! Ponownie zachęcamy do udziału w nowym konkursie edukacyjnym dla szkół – Newsletter SKO. Napiszcie własny newsletter i wygrywajcie z PKO Bankiem Polskim! Czekamy na barwne i ciekawe newslettery dotyczące Waszych działań w ...

83

Październik na Szkolnych Blogach

Jak ten czas szybko płynie… Ledwo się obejrzeliśmy, a październik już za nami. Pewnie jesteście ciekawi jakie aktywności podejmowali Wasi blogowi przyjaciele? :-)

36
1