1


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to 86-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

Święto wszystkich SKO-wiczów!

Czy wiecie jakie święto dzisiaj obchodzimy? 31 października to Światowy Dzień Oszczędzania, czyli święto wszystkich SKO-wiczów! Jakże miło jest świętować w takim wspaniałym i licznym gronie!

46

Zasady bezpiecznego korzystania z serwisu SKO

Walt Disney powiedział kiedyś, że: „Jeśli potrafisz o tym marzyć, to potrafisz także tego dokonać”. Zatem jeśli w Waszych głowach pojawiają się coraz to nowe marzenia, jest duża szansa, że się spełnią :) Zwłaszcza, że jest październik, czyli… MIESIĄC OSZCZĘDZANIA!

20

„Akcja segregacja”!

Weźcie udział w konkursie plastycznym „Akcja segregacja” i bawcie się razem z „Brawo Bankiem”!

45

Przerwa techniczna!

Drodzy Blogowicze! Na Szkolnych Blogach ponownie zostaną przeprowadzone prace usprawniające działanie systemu. W związku z tym w nocy 24.10.2013 r. o godz. 22.00 platforma zostanie wyłączona. Ponowne uruchomienie serwisu nastąpi 25.10.2013 r. o godz. 07.00. Za utrudnienia bardzo przepraszamy!

21

Dołącz do „Szkoły Oszczędzania” i zostań fanem SKO na NK.pl!

Czy wiecie, że „Szkoła Oszczędzania”, czyli oficjalna grupa SKO na portalu społecznościowym NK.pl (www.nk.pl/sko) ma już ponad 70 tys. fanów? Czy już jesteście wśród nich?

22

Problemy z blogowaniem

Drodzy Blogowicze, w związku z tym, że w komentarzach pojawia się wiele informacji dotyczących problemów z głosowaniem oraz czytaniem komentarzy, poniżej zamieszczamy instrukcję jak uporać się z tymi problemami, za które odpowiedzialne są... ciasteczka.

95

Rozstrzygnięcie Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności

Znamy już tegorocznych zwycięzców w Konkursie dla SKO. W edycji 2012/2013 udział wzięło prawie 500 placówek oświatowych. Nagrody zdobyło ponad 70 % z nich. Najlepsza ze szkół otrzyma od PKO Banku Polskiego aż 30 tys. zł!

70

Przerwa techniczna!

Drodzy Blogowicze, informujemy, że w nocy z 10 na 11 października w godzinach 24.00 – 08.00 nastąpi czasowe wyłączenie serwisu. Jak się zapewne domyślacie działanie to związane jest z koniecznością przeprowadzenia modyfikacji mających na celu ułatwienie pracy jego użytkownikom. Za utrudnienia bardzo ...

21

Wrzesień już za nami...

Pierwszy tydzień października dobiega końca...tymczasem dzisiaj chcemy Wam pokazać jak wrzesień wyglądał na Szkolnych Blogach! Ciekawi?

55
1