1 2 3 następna ostatnia

Pytanie na Szkolnych Blogach
Sprawdź swoją wiedzę :)
15
Blog SKO

ZSP ŻARNOWIEC - SKO

ZSP ŻARNOWIEC - SKO

Witamy na blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Żarnowcu - niewielkiej miejscowości w województwie podkarpackim! W naszej szkole SKO działa i odnosi sukcesy od lat. Uczymy się oszczędzać i zachęcamy do oszczędzania. Na naszym blogu będziemy opisywać również ważniejsze wydarzenia z życia szkoły. ZAPRASZAMY DO CZYTANIA I OCENIANIA !!!

MAJÓWKĘ CZAS ZACZĄĆ!

Przed nami długi majowy weekend. Jest to okres wyjazdów, spotkań i zabaw na świeżym powietrzu.

5

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA

Taniec od wieków odgrywa ważną rolę w życiu człowieka. Ma ogromne znaczenie w kulturze jako forma zabawy i sztuki, obchodzenia obrzędów, ale także w dziedzinie zdrowia - ze względu na jego właściwości terapeutyczne.

5

ŚWIATOWY DZIEŃ GRAFIKA I RYSUNKU GRAFICZNEGO

Coroczne święto obchodzone 27 kwietnia, od 1995, w rocznicę powstania Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Grafików Projektantów (Icograda).

11

Międzynarodowy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem

Święto ustanowione przez Ligę Niedosłyszących mające na celu przypomnienie społeczeństwu jak ważny w naszym życiu jest narząd słuchu oraz rozpowszechnianie wiedzy i uświadomieniu społeczeństwu zagrożeń związanych z długotrwałym przebywaniem w hałasie.

14

JAK POWSTAJE KSIĄŻKA?

Zobacz jak wygląda proces powstawania książki

13

ELEKTROODPADY - PROSTE ZASADY

ELEKTROODPADY to popsute, przestarzałe albo po prostu niepotrzebne urządzenia elektryczne i elektroniczne, które działały na prąd lub na baterie. Zużyty Sprzęt Elektryczny i Elektroniczny (ZSEE) może być odpadem niebezpiecznym. Nie powinien trafiać na zwykłe składowiska.

4

ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

Światowy Dzień Ziemi to największe ekologiczne święto świata, obchodzone obecnie w 192 krajach. Hasło tegorocznego Światowego Dnia Ziemi brzmi: "Elektroodpady - proste zasady".

5
1 2 3 następna ostatnia