1 2 3 następna ostatnia

W tym roku 20 lutego jest taki dzień…
…kiedy można na chwilę zapomnieć o zasadach zdrowego odżywiania się :)
18
Blog SKO

ZSP ŻARNOWIEC - SKO

ZSP ŻARNOWIEC - SKO

Witamy na blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Żarnowcu - niewielkiej miejscowości w województwie podkarpackim! W naszej szkole SKO działa i odnosi sukcesy od lat. Uczymy się oszczędzać i zachęcamy do oszczędzania. Na naszym blogu będziemy opisywać również ważniejsze wydarzenia z życia szkoły. ZAPRASZAMY DO CZYTANIA I OCENIANIA !!!

NIE ZAPOMNIJ PRZESTAWIĆ ZEGARKA

Zmiana z czasu z zimowego na letni nastąpi dzisiejszej nocy. Zegarki przestawimy o godzinę do przodu z 2:00 na 3:00. To złą wiadomość dla wszystkich śpiochów - tej nocy śpimy o godzinę krócej!

8

KOSZYCZEK WIELKANOCNY

W każdą Wielką Sobotę w kościołach na terenie całej Polski wierni gromadzą się po to, by poświęcić pokarmy. Zgodnie z tradycją, poświęcone produkty spożywa się podczas śniadania wielkanocnego dzień później. Co powinniśmy włożyć do koszyczka wielkanocnego?

10

Międzynarodowy Dzień Teatru

Święto Teatru uchwalono w 1961 roku na pamiątkę otwarcia Teatru Narodów w Paryżu, które miało miejsce 27 marca 1957 roku.

6

FINANSE PO ANGIELSKU cz.II

Prezentujemy dalszą część słówek w języku angielskim dotyczącą pieniędzy i banku.

6

MASZ JUŻ DOŚĆ ZIMY?

ZŁÓŻ PODPIS POD PETYCJĄ!!!

8

FINANSE PO ANGIELSKU cz.I

Zapraszamy osoby, które chcą poznać podstawowe słówka dotyczące pieniędzy i banku w języku angielskim!

14

NIEDZIELA PALMOWA - symbolika i znaczenie

Siedem dni przed Wielkanocą Kościół wspomina triumfalny wjazd Chrystusa do Jerozolimy. Jest to dzień inicjujący Wielki Tydzień, czas szczególnego wyciszenia, przeżywania Paschy Jezusa – Jego Męki i Zmartwychwstania.

9
1 2 3 następna ostatnia