1

Torby papierowe – poznaj ich wady i zalety
Są w różnych rozmiarach i kolorach. Można wykorzystywać je do pakowania zakupów, przechowywania, np. zabawek, akcesoriów. W internecie nie brakuje kreatywnych pomysłów na wykorzystanie tego typu toreb, np. do zrobienia osłonek na doniczki, dekoracji czy podkładek na stół.
1
Blog SKO

SP Pietrzykowice

SP Pietrzykowice

W SKO OSZCZĘDZAMY MARZENIA SPEŁNIAMY Serdecznie witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pietrzykowicach. Nasza szkoła znajduje się w woj. śląskim, w powiecie żywieckim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać. Będziemy tu opisywać ważniejsze wydarzenia z naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO. Zapraszamy do czytania, oglądania i komentowania naszego bloga.

Nowi SKO - wicze

W gronie SKO - wiczów witamy drugoklasistów. Szymon z kl.2a i Zosia z kl.2b Życzymy sukcesów w oszczędzaniu.

0

Śpiewamy dla Niepodległej

W przeddzień 104 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości w naszej szkole odbył się konkurs piosenki patriotycznej "Śpiewamy dla Niepodległej". O godzinie 11.11 wszyscy zaśpiewaliśmy Mazurka Dąbrowskiego. To był dzień pełen refleksji i zadumy.

2

Wizyta w banku PKO BP

4 listopada uczniowie klas 1- 4, którzy w ostatnim czasie zostali członkami SKO pojechali na wycieczkę do banku PKO BP w Żywcu. Uczniowie mieli możliwość zwiedzić wszystkie piętra, po których oprowadzała ich pracownica banku pani Barbara Bohun Siwacka. Pani Basia opowiedziała uczniom jak funkcjonuje ...

0

Wycieczka w Bieszczady

Opiekunka Szkolnego Koła Krajoznawczo Turystycznego "Śmiałki" pani Ewa Kamińska zorganizowała wycieczkę w Bieszczady. Uczniowie zwiedzili Skansen w Sanoku. Zdobyli Tarnicę 1346 m - najwyższy szczyt Bieszczad raz Połoninę Wetlińską, odwiedziły schronisko "Chatka Puchatka". W ostatnim dniu płynęl ...

0
1