1 2 3 następna ostatnia

Jakie sporty uprawiasz latem?
Aktywność fizyczna powinna być stałym punktem każdego dnia. Również w wakacje :-)
15
Blog SKO

ZSP NR 2 WODZISŁAW

ZSP NR 2 WODZISŁAW

Witamy na szkolnym blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Wodzisławiu Śląskim. Będziemy w nim opisywać działalność SKO, a także ważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły. Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas !!!. Bardzo dziękujemy za każdy oddany głos.

Internetowy "Test wiedzy SKO"

Poznaj link do strony testowej i weź udział w ogólnopolskim Teście sprawdzającym wiedzę z ekologii, finansów, zdrowego stylu życia oraz cyberbezpieczeństwa. Po raz pierwszy w 86-letniej historii programu SKO PKO Banku Polskiego uruchomiono internetowy „Test wiedzy SKO”. W Teście może uczestniczyć z ...

1

Lekcje z Dashem

Dziś klasę III b odwiedził wyjątkowy gość- Robot Dash. Uczniowie byli bardzo podekscytowani widząc jak Dash, jeździ, tańczy, i do nich mówi, nawet zagrał dla nich krótką piosenkę. Jednak większą frajdę mieli, gdy okazało się, że sami będą mogli go zaprogramować. Uczniowie otrzymali tablety na kt ...

0

Wyniki konkursu SKO

Przedstawiamy wyniki konkursu szkolnego na najciekawszy plakat promujący oszczędzanie.

1

JUJITSU

12.12.2020, Tomasz Banasik zajął 2 miejsce w małopolskiej lidze jujitsu, odbywającej się w Krakowie. Do Krakowa pojechał wraz ze swoją trenerką, Sandrą Pniak, oraz innymi reprezentantami Akademii Sportowej Top Team. Serdecznie gratulujemy

1

MAMY MISTRZÓW ORTOGRAFII!

Jesteśmy dumni! Uczennice kl. III naszej szkoły Marta Słupek i Liliana Staśko wzięły udział w XVII Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas III szkół podstawowych. Marta Słupek uzyskała tytuł mistrza ortografii województwa śląskiego 2020 r. Liliana Staśko otrzymała 3. miejsce.

4

POMAGAMY

17 grudnia uczniowie naszej szkoły odwiedzili Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta w Wodzisławiu Śląskim. Przekazano im wiele darów zgromadzonych podczas szkolnej zbiórki m.in. środki higieniczne, żywność oraz odzież . Wręczone zostały także własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami ...

1

Nowi członkowie SKO

W miniony piątek powitaliśmy w naszej szkole nowych członków Szkolnej Książeczki Oszczędnościowej a byli to uczniowie klasy I a : Alan Klyszcz, Nikola Kuś, Tymon Krasiński, Wojciech Węgrzyk, Kamila Strączek, Nowi członkowie otrzymali koszulki i wiele innych gadżetów z logo SKO. Pozo ...

0

Światowy Dzień Oszczędzania

Światowy Dzień Oszczędzania z SKO 31 października obchodzony jest Światowy Dzień Oszczędzania. Z tej okazji w naszej szkole wychowawcy edukacji wczesnoszkolnej prowadzili zajęcia związane z oszczędzaniem, rozmawiając także o zaletach prowadzenia konta oszczędnościowego w Szkolnej Kasie Oszczędnoś ...

1
1 2 3 następna ostatnia