1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

ZSP NR 2 WODZISŁAW

ZSP NR 2 WODZISŁAW

Witamy na szkolnym blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Wodzisławiu Śląskim. Będziemy w nim opisywać działalność SKO, a także ważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły. Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas !!!. Bardzo dziękujemy za każdy oddany głos.

Laboratoria Przyszłości

Start dla Laboratoriów Przyszłości! Zajęcia dla naszych uczniów ruszyły pełną parą. Otrzymany sprzęt skrzętnie pracuje i ubogaca nasze lekcje. Poniżej kilka zdjęć z prowadzonych laboratoriów.

1

Warsztaty w ramach projektu „Zostań idolem”

Od 20 do 22 września chętni uczniowie z SP9 i SP8 wzięli udział w warsztatachz wystąpień publicznych, scenograficznych i wokalnych. Popołudnia z panią Moniką Sokołowską, panią Olgą Kaszkarot-Małek i panem Jarosławem Hanikiem były bogatew ogromną dawkę wiedzy i doskonałej zabawy. Uczniowie dowiedzi ...

0

Kolejna udana zbiórka elektrośmieci

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się w zbiórkę!

0

Sukces Turnieju Master Cup

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju Master Cup w Łodzi w zapasach w stylu wolnym. 3 miejsce zajmuje Lena Kosz. W turnieju brał udział również Tomasz Banasik który walczył dzielnie. Ogromne gratulacje 😍

0

Kiermasz słodkości dla Mikołaja

W naszej szkole kolejny raz podjęto działania na rzecz Mikołaja Kubali - chłopczyka chorującego na SMA. Dzięki zaangażowaniu rodziców, uczniów oraz pracowników szkoły udało się zebrać 2722,83. Zorganizowany kiermasz słodkości udowodnił, że wilchwianie mają wielkie serca i nie zawodzą w trudnej syt ...

0

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Mamy to! 😍 Nasza biblioteka szkolna wzbogaciła się o nowe, fantastyczne książki oraz wygodne pufy dla naszych czytelników. A wszystko to dzięki Narodowemu Programowi Rozwoju Czytelnictwa 2.0!

0

Akademia Bezpiecznego Puchatka

W ramach edukacji bezpieczeństwa w naszej szkole, klasa Ia realizuje program profilaktyczny Akademia Bezpiecznego Puchatka.

0

Lekcje SKO

Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy pracowników Banku PKO. W lekcji SKO udział wzięły klasa 1a i 2a. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się co to oszczędności, wydatki oraz co z pieniędzmi robi bank. Poznały waluty obowiązujące w innych krajach, a także dowiedziały się w jaki sposób można płacić w s ...

0

WF z AWF

Nasza szkoła realizuje ogólnopolski program WF z AWF. WF z AWF – Aktywny powrót do szkoły to program przygotowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Akademiami Wychowania Fizycznego. Jego głównym celem jest poprawa oraz monitoring stanu kondycji fizycznej dzieci i młodzieży po po ...

1

Zaprzyjaźnieni z historią

W naszej szkole kultywowanie tradycji i dbanie o zachowanie pamięci o naszej przeszłości stało się już normą. W tym roku w placówce realizowana jest innowacja, w ramach której uczniowie poznają przeszłość Wodzisławia Śląskiego i okolic. W związku z tym szkoła gościła Kingę Kłosińską pracującą w M ...

0
1 2 3 następna ostatnia