1 2 3 następna ostatnia

Nowość: Rozwiąż Test Wiedzy Ekonomicznej!
Test to ogólnopolska rywalizacja na wiedzę z zakresu szeroko pojętych finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa 😊
72
Blog SKO

ZSP NR 2 WODZISŁAW

ZSP NR 2 WODZISŁAW

Witamy na szkolnym blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Wodzisławiu Śląskim. Będziemy w nim opisywać działalność SKO, a także ważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły. Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas !!!. Bardzo dziękujemy za każdy oddany głos.

Zakończenie roku szkolnego 2022/23

23 czerwca nadszedł czas ostatniego dzwonka. Uczniowie klas I- VII zgromadzili się na uroczystym rozdaniu świadectw. Na sali gimnastycznej odbył się krótki program artystyczny przygotowany przez klasy I - III, następnie rozdano nagrody i wyróżnienia za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w na ...

2

Ecokonkurs

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim charytatywnym konkursie ekologicznym „Ecokonkurs” organizowanym przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Konkurs polegał na zebraniu jak największej ilości odzieży używanej, która zostaje poddana recyklingowi. W kwietniu grupa „Tekstylni”- uczniowie klas ...

0

Festyn rodzinny

W piątek w naszej szkole miał miejsce festyn rodzinny. Pięknym występom dzieci towarzyszyły zabawa i tańce. Dodatkową atrakcją była obecność straży pożarnej, można było zobaczyć naszą szkołę z lotu ptaka. Swoje rękodzieło prezentowały panie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które zapraszały do wspól ...

0

Laboratoria Przyszłości

Start dla Laboratoriów Przyszłości! Zajęcia dla naszych uczniów ruszyły pełną parą. Otrzymany sprzęt skrzętnie pracuje i ubogaca nasze lekcje. Poniżej kilka zdjęć z prowadzonych laboratoriów.

1

Warsztaty w ramach projektu „Zostań idolem”

Od 20 do 22 września chętni uczniowie z SP9 i SP8 wzięli udział w warsztatachz wystąpień publicznych, scenograficznych i wokalnych. Popołudnia z panią Moniką Sokołowską, panią Olgą Kaszkarot-Małek i panem Jarosławem Hanikiem były bogatew ogromną dawkę wiedzy i doskonałej zabawy. Uczniowie dowiedzi ...

0

Kolejna udana zbiórka elektrośmieci

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się w zbiórkę!

0

Sukces Turnieju Master Cup

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju Master Cup w Łodzi w zapasach w stylu wolnym. 3 miejsce zajmuje Lena Kosz. W turnieju brał udział również Tomasz Banasik który walczył dzielnie. Ogromne gratulacje 😍

0

Kiermasz słodkości dla Mikołaja

W naszej szkole kolejny raz podjęto działania na rzecz Mikołaja Kubali - chłopczyka chorującego na SMA. Dzięki zaangażowaniu rodziców, uczniów oraz pracowników szkoły udało się zebrać 2722,83. Zorganizowany kiermasz słodkości udowodnił, że wilchwianie mają wielkie serca i nie zawodzą w trudnej syt ...

0

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Mamy to! 😍 Nasza biblioteka szkolna wzbogaciła się o nowe, fantastyczne książki oraz wygodne pufy dla naszych czytelników. A wszystko to dzięki Narodowemu Programowi Rozwoju Czytelnictwa 2.0!

0

Akademia Bezpiecznego Puchatka

W ramach edukacji bezpieczeństwa w naszej szkole, klasa Ia realizuje program profilaktyczny Akademia Bezpiecznego Puchatka.

0
1 2 3 następna ostatnia