1

Paliwo dla mózgu, czyli co jeść, aby zwiększyć tempo zapamiętywania i uczenia się?
Dobrze odżywiony mózg pracuje szybciej i sprawniej. Gdy jesteśmy głodni trudno utrzymać koncentrację - mózg daje znać, że brakuje mu paliwa. Nie wystarczy jednak zjeść czegokolwiek, aby umysł pracował na wysokich obrotach.
4
Blog SKO

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Sokółce

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Sokółce

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Sokółce jest częścią Zespołu Szkół Integracyjnych. W 18 oddziałach uczy się 381 uczniów. SKO działa od 12 lat. Nasi uczniowie chętnie oszczędzają. W tym roku szkolnym oszczędzających było 193 uczniów (50%) wszystkich uczniów.

Dni otwarte NBP

Klasa IV a i IV b były na wycieczkę w Białymstoku. Uczniowie uczestniczyli w Dniach Otwartych Narodowego Banku Polskiego, gdzie zapoznali się z historią bankowości, polityką pieniężną i systemem płatniczym. Zaprezentowana została wystawa monet kolekcjonerskich i nauka rozpoznawania autentyczności b ...

7

III Międzyszkolny Konkurs Pięknego Pisania "Mistrz Kaligrafii" 2014.

Uczniowie klas II i III rywalizowali o tytuł Mistrza Kaligrafii .Tekst konkursowy zawierał informacje o oszczędzaniu - Jak poprzez oszczędzanie można spełniać swoje marzenia.

1

Mistrz Kaligrafii

Dnia 8 marca 2012r. uczniowie klas III rywalizowali o tytuł Mistrza Kaligrafii naszej szkoły. Tekst konkursowy zawierał informacje o oszczędzaniu: Jak poprzez oszczędzanie można spełniać swoje marzenia.

0
1