1 2 następna ostatnia

Dzień Edukacji Narodowej
Jest okazją do podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w edukację za ich zaangażowanie, rozwijanie umiejętności uczniów oraz pomoc w nauce.
12
Blog SKO

Zielone Koło-SP2

Zielone Koło-SP2

Nasza szkoła znajduje się w Kole, we wschodniej Wielkopolsce. Miasto założono w 1362 r. na prawie magdeburskim, na wyspie w rozwidleniu rzeki Warty. Nasi uczniowie we wrześniu 2012 rozpoczęli przygodę z oszczędzaniem. Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami o naszych działaniach, akcjach, zamierzeniach. Czas najwyższy otworzyć nową kartę w historii naszej szkoły: blog SKO. Liczymy na Wasze przychylne komentarze i głosy!

SPOTKANIA Z POLICJANTAMI

We wtorek 15.09.2020r. odbyły się spotkania uczniów SP 2 w Kole z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Kole.

134

ROZMOWA UCZNIÓW Z CHRISEM CASSIDY Z MIĘDZYNARODOWEJ STACJI KOSMICZNEJ

W środę 2 września 2020r. Klub Młodych Odkrywców „Kolska Wyspa” dzięki współpracy z organizacją ARISS (Amateur Radio on the International Space Station, co w tłumaczeniu oznacza Krótkofalarstwo na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej)

109

Konkurs SKO "Moda na oszczędzanie"

SKO przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole, PKO Bank Polski oddział 1 w Kole oraz Filia dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole zapraszają do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym:" Moda na oszczędzanie"

112
1 2 następna ostatnia