1 2 3 następna ostatnia

Nowość w SKO: film wspierający edukację z zakresu cyberbezpieczeństwa
PKO Bank Polski udostępnił kolejny film, który jest doskonałym narzędziem do zdobywania wiedzy na temat bezpiecznego korzystania z internetu, rozpoznawania potencjalnych zagrożeń oraz zalet kontroli rodzicielskiej. Premiera filmu wpisuje się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu.
12
Blog SKO

Zielone Koło-SP2

Zielone Koło-SP2

Nasza szkoła znajduje się w Kole, we wschodniej Wielkopolsce. Miasto założono w 1362 r. na prawie magdeburskim, na wyspie w rozwidleniu rzeki Warty. Nasi uczniowie we wrześniu 2012 rozpoczęli przygodę z oszczędzaniem. Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami o naszych działaniach, akcjach, zamierzeniach. Czas najwyższy otworzyć nową kartę w historii naszej szkoły: blog SKO. Liczymy na Wasze przychylne komentarze i głosy!

Niecodzienne spotkanie

Amerykański astronom spotkał się z uczniami naszej szkoły. Spotkanie mogło się odbyć dzięki współpracy opiekunów Klubu Młodych Odkrywców „Kolska Wyspa” z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, a także Agnieszce Dąbrowskiej z WODN w Skierniewicach.

226

Bądź bezpieczny w czasie wakacji!!!

Nadchodzą wyczekiwane wakacje - po 10 miesiącach ciężkiej pracy. Będzie to czas zabaw i nowych przeżyć. Korzystając z czasu wolnego nie zapominajcie jednak o Waszym bezpieczeństwie.

228

Kiermasz podręczników

W naszej szkole - jak co rok przed zakończeniem roku szkolnego - odbył się kiermasz podręczników.

234

Koło Bluesa 2015

Pod znakiem bluesa oraz dwu- i czterokołowców upłynie najbliższy weekend w Kole.

169
1 2 3 następna ostatnia