1

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
0
Blog SKO

Zielone Koło-SP2

Zielone Koło-SP2

Nasza szkoła znajduje się w Kole, we wschodniej Wielkopolsce. Miasto założono w 1362 r. na prawie magdeburskim, na wyspie w rozwidleniu rzeki Warty. Nasi uczniowie we wrześniu 2012 rozpoczęli przygodę z oszczędzaniem. Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami o naszych działaniach, akcjach, zamierzeniach. Czas najwyższy otworzyć nową kartę w historii naszej szkoły: blog SKO. Liczymy na Wasze przychylne komentarze i głosy!

Żyrafa Lokatka odwiedza naszą szkołę

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

153

Dziś obchodzimy Twoje urodziny

Na zaproszenie odpowiedziała i nas odwiedziła Żyrafka Lokatka.

154

Zapraszamy naszych kochanych Rodziców na koncert!

Wszystkie Mamusie i Tatusiów zapraszamy gorąco na koncert, który jest Im dedykowany. Koncert będzie miał miejsce w Miejskim Domu Kultury w Kole w poniedziałek 23 maja o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy!

149

Wizyta przedszkolaków w przychodni

Grupa dzieci z oddziału przedszkolnego 0A odwiedziła specjalistyczne gabinety lekarskie znajdujące się przy kolskim szpitalu. Wizyta u lekarzy i pielęgniarek była zarówno dobrą zabawą jak i nauką.

154

Tydzień z ekologią w oddziale przedszkolnym OB

22 kwietnia był podsumowaniem całego tygodnia pracy, w którym wychowawczynie omawiały i przybliżały dzieciom tematykę ekologiczną.

155

Spotkanie przedszkolaków z lekarzem stomatologiem

Do oddziału 0B, wychowawczynie zaprosiły lekarza stomatologa panią Agnieszkę Wojciechowską – Kniaź. Na kolorowych plakatach pani stomatolog pokazała dzieciom z czego zbudowany jest ząb i co się z nim dzieje, gdy zaczyna chorować.

120
1