1 2 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
3
Blog SKO

Zielone Koło-SP2

Zielone Koło-SP2

Nasza szkoła znajduje się w Kole, we wschodniej Wielkopolsce. Miasto założono w 1362 r. na prawie magdeburskim, na wyspie w rozwidleniu rzeki Warty. Nasi uczniowie we wrześniu 2012 rozpoczęli przygodę z oszczędzaniem. Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami o naszych działaniach, akcjach, zamierzeniach. Czas najwyższy otworzyć nową kartę w historii naszej szkoły: blog SKO. Liczymy na Wasze przychylne komentarze i głosy!

TU STACJA ANIMACJA! O OSZCZĘDZANIU

Prezentujemy film, który powstał na zajęciach organizowanych dla dzieci w Muzeum Kinomatografii we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

133

Międzyszkolny konkurs

Miło nam poinformować, że w X Międzyszkolnym konkursie przyrodniczo-ekologicznym klas III nasi uczniowie okazali się najlepsi.

129

Czas na nagrody

Nasze spotkania są zawsze wyjątkowe, to najlepszy czas na podsumowanie pracy.

155

Przygotowania do konkursu

Wszyscy wiedzą, że 22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. Nasi uczniowie do tego wydarzenia przygotowywali się dużo wcześniej.

122

Palący Temat-Niska Emisja

Los planety w naszych rękach.

145

Na prośbę Dominika

W dniu dzisiejszym odwiedziły nas pracownice banku.

124
1 2 następna ostatnia