1 2 następna ostatnia

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
0
Blog SKO

Zielone Koło-SP2

Zielone Koło-SP2

Nasza szkoła znajduje się w Kole, we wschodniej Wielkopolsce. Miasto założono w 1362 r. na prawie magdeburskim, na wyspie w rozwidleniu rzeki Warty. Nasi uczniowie we wrześniu 2012 rozpoczęli przygodę z oszczędzaniem. Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami o naszych działaniach, akcjach, zamierzeniach. Czas najwyższy otworzyć nową kartę w historii naszej szkoły: blog SKO. Liczymy na Wasze przychylne komentarze i głosy!

Kto nie marzy o wielkiej przygodzie?

-nowa publikacja SKO do poczytania w wolne dni.

464

Urodziny SKO

Szkolne Kasy Oszczędności PKO Banku Polskiego (SKO) są obecne w szkołach już od 80 lat.

468

BEZPIECZNE FERIE

NUMER ALARMOWY: 112

570

Zapraszamy do zabawy:))

15 lutego obchodzimy - Dzień Oszczędzania Energii. Dlaczego należy oszczędzać energię nie tylko dziś, ale codziennie wszyscy już wiemy.

557

"Dzień Otwarty" w naszej szkole

W dniu dzisiejszym odbyło się w naszej szkole spotkanie informacyjne dla przyszłych uczniów oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych oraz ich rodziców. Po krótkim spotkaniu z Dyrekcją Szkoły, rozstrzygnięciu konkursów dla przedszkolaków, goście obejrzeli program artystyczny przygotowany przez najm ...

471

TŁUSTY CZWARTEK W NASZEJ SZKOLE

„Powiedział mi Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła” głosi staropolskie przysłowie.

456

Ucz się i zostań piłkarzem!

To już kolejny roku szkolny, w którym w naszym gimnazjum działają oddziały (klasy) sportowe o profilu „piłka nożna”. Do klasy pierwszej i drugiej uczęszczają dziewczęta i chłopcy, którzy swoją piłkarską pasję rozwijają w wyjątkowej formule promowanej przez naszą placówkę. Zachęcamy dziewczęta i chł ...

413
1 2 następna ostatnia