1 2 3 następna ostatnia

Trwa internetowy Test wiedzy SKO!
Każdy – zarówno dziecko, jak i osoba dorosła może sprawdzić ile wie m.in. na temat finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa. Do zdobycia dyplom Mistrza wiedzy SKO.
28
Blog SKO

Zielone Koło-SP2

Zielone Koło-SP2

Nasza szkoła znajduje się w Kole, we wschodniej Wielkopolsce. Miasto założono w 1362 r. na prawie magdeburskim, na wyspie w rozwidleniu rzeki Warty. Nasi uczniowie we wrześniu 2012 rozpoczęli przygodę z oszczędzaniem. Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami o naszych działaniach, akcjach, zamierzeniach. Czas najwyższy otworzyć nową kartę w historii naszej szkoły: blog SKO. Liczymy na Wasze przychylne komentarze i głosy!

Na koncercie Majki Jeżowskiej

Wszyscy bawili się wyśmienicie

552

Zwierzęta też mają święta

Dzięki Waszemu zaangażowaniu w akcję POMOCY!!!

542

Lekcja przedsiębiorczości kolejny raz

Edukacja najmłodszych powinna splatać naukę z zabawą. Współdziałanie, współuczestnictwo i aktywne uczenie się w środowisku bezpiecznym, a zarazem pełnym wyzwań i zabawy, rozwijające matematyczne i językowe umiejętności dzieci oraz uczenie się poprzez podejmowanie prostych decyzji i poszukiwania rozw ...

548

Jasełka w oddziałach przedszkolnych

Przedświąteczne dni upływają w naszej szkole pod znakiem nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Tradycyjne, doroczne spotkania wigilijne odbyły się w oddziałach przedszkolnych naszego zespołu szkół.

554

Wydarzenie grudniowe

Ostatni piątek przed świętami Bożego Narodzenia to w naszej szkole dzień bardzo uroczysty: młodsi i starsi uczniowie przygotowywali klasowe przyjęcia wigilijne, składali życzenia sobie, nauczycielom i pracownikom szkoły, a następnie wszyscy spotkali się na sali gimnastycznej, gdzie obejrzeli jasełka

564
1 2 3 następna ostatnia