1 2 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
6
Blog SKO

Zielone Koło-SP2

Zielone Koło-SP2

Nasza szkoła znajduje się w Kole, we wschodniej Wielkopolsce. Miasto założono w 1362 r. na prawie magdeburskim, na wyspie w rozwidleniu rzeki Warty. Nasi uczniowie we wrześniu 2012 rozpoczęli przygodę z oszczędzaniem. Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami o naszych działaniach, akcjach, zamierzeniach. Czas najwyższy otworzyć nową kartę w historii naszej szkoły: blog SKO. Liczymy na Wasze przychylne komentarze i głosy!

GŁOSUJEMY NA ...

Wspaniała wiadomość: SKO w gronie 51. projektów uczestniczących w rywalizacji. Przed nami ostatni etap konkursu – głosowanie internautów, które potrwa do 13 listopada. br.

368

Podróż po Afryce

Zapraszamy:)

311

Dzień Dobry TVN w naszej szkole!

W piątek naszą szkołę odwiedziła ekipa telewizji TVN realizująca materiał do programu "Dzień dobry TVN". Nagrywanie materiału do programu trwało ponad 4 godziny: były to lekcje w klasie 2A, której wychowawcą jest p. Hanna Sujecka.

237

Dlaczego warto oszczędzać?

Zapraszamy do udziału w konkursie:)

252

"Podziel się posiłkiem"

Jak co roku jesienią uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji charytatywnej "Podziel się posiłkiem".

235
1 2 następna ostatnia