1 2 3 następna ostatnia

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
0
Blog SKO

Zielone Koło-SP2

Zielone Koło-SP2

Nasza szkoła znajduje się w Kole, we wschodniej Wielkopolsce. Miasto założono w 1362 r. na prawie magdeburskim, na wyspie w rozwidleniu rzeki Warty. Nasi uczniowie we wrześniu 2012 rozpoczęli przygodę z oszczędzaniem. Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami o naszych działaniach, akcjach, zamierzeniach. Czas najwyższy otworzyć nową kartę w historii naszej szkoły: blog SKO. Liczymy na Wasze przychylne komentarze i głosy!

Zabawy z językiem migowym

Dla dzieci przedszkolnych była to poważna nauka, gdy pod okiem p.Ady Brzoskiej poznawały sposób porozumiewania się za pomocą języka migowego.

221

Fundacja Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio” apeluje: PODAJ MYDŁO!

Dur brzuszny, cholera, czerwonka, ostre biegunki to tylko niektóre z chorób, na które zapadają mieszkańcy krajów tropikalnych. Bywa, że choroby te kończą się śmiercią. Co je łączy? Wszystkie należą do chorób brudnych rąk. Można ich łatwo uniknąć po prostu myjąc ręce.

202

Pojęcia bankowe znam

Aby jeszcze bardziej móc zgłębiać swoją wiedzę na temat oszczędzania przygotowaliśmy zbiór podstawowych pojęć, o których nigdy nie powinniśmy zapominać.

211

HURAAAA!

Z Banku PKO BP oddział Koło otrzymaliśmy

104

Weź udział w konkursie plastycznym

Zapraszamy dzieci w wieku 6-13 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym.

191

Młodzi piłkarze sprzątali zabytkową nekropolię

Tradycją przygotowań do zbliżającego się dnia Wszystkich Świętych jest sprzątanie grobów i porządkowanie cmentarzy. Już kolejny rok, z inicjatywy szkoły, uczniowie ZS nr1 pomagają w uprzątnięciu zabytkowego cmentarza ekumenicznego.

193
1 2 3 następna ostatnia