1

Torby papierowe – poznaj ich wady i zalety
Są w różnych rozmiarach i kolorach. Można wykorzystywać je do pakowania zakupów, przechowywania, np. zabawek, akcesoriów. W internecie nie brakuje kreatywnych pomysłów na wykorzystanie tego typu toreb, np. do zrobienia osłonek na doniczki, dekoracji czy podkładek na stół.
1
Blog SKO

Zielone Koło-SP2

Zielone Koło-SP2

Nasza szkoła znajduje się w Kole, we wschodniej Wielkopolsce. Miasto założono w 1362 r. na prawie magdeburskim, na wyspie w rozwidleniu rzeki Warty. Nasi uczniowie we wrześniu 2012 rozpoczęli przygodę z oszczędzaniem. Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami o naszych działaniach, akcjach, zamierzeniach. Czas najwyższy otworzyć nową kartę w historii naszej szkoły: blog SKO. Liczymy na Wasze przychylne komentarze i głosy!

Poznajcie laureatów z SOSW Koło

Ogólnopolskiego Konkursu SKO o tematyce ekonomicznej i matematycznej.

11

WIZYTA GOŚCIA Z UKRAINY

Dnia 4 stycznia 2023 r. naszą szkołę odwiedziła wicedyrektor Gimnazjum nr 267 w Kijowie p. Alina Pirog. Inspiracją do spotkania z dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 2 w Kole p. Waldemarem Pietrzakiem była chęć nawiązania współpracy między szkołami. W związku z tym podpisano stosowne porozumienie, któr ...

10

"Ekonomia na Szkolnych Blogach"

Ogólnopolski Konkurs SKO

10

O nas

Wspomnień czar

9
1