1 2 następna ostatnia

PKO Bank Polski przekazuje szkołom kolejne nagrody
Dowiedz się, kto stanął na podium w Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli!
33
Blog SKO

Złotówa Gubin

Złotówa Gubin

Witajcie na blogu Szkoły Podstawowej Nr 1 w Gubinie. Pragniemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO oraz z wydarzeniami z życia szkoły. Zachęcamy gorąco do odwiedzania. Czytajcie, komentujcie i głosujcie na naszego bloga! Za wszystkie komentarze i sugestie serdecznie dziękujemy :)

Ogólnopolski Konkurs Literacki dla SKO-wiczów

Dopiero mieliście rozgrzewkę na naszym blogu, może spróbujecie swoich sił w konkursie ogólnopolskim. Przeczytajcie uważnie. Oczywiście możecie liczyć na naszą pomoc - konsultacje, doradztwo, sprawdzenie poprawności gramatyczno-ortograficznej.

15

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "Rymowanki o oszczędzaniu"

Witamy Was i z radością ogłaszamy, że komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców "Rymowanki o oszczędzaniu".

1

Lektury na kapryśną wiosnę

Niedługo kalendarzowa wiosna... lecz pogoda za oknem zapewne będzie rozmaita jak to w marcu i kwietniu bywa. W dżdżyste dni wszystkich blogowiczów zachęcamy do sięgnięcia po książki - oczywiście traktujące o oszczędzaniu.

5

Nagroda PKO - wyjazd do Multikina w Poznaniu

Nasza Szkoła otrzymała wyróżnienie wśród Szkolnych Kas Oszczędności oraz dofinansowanie z banku PKO i w ten sposób uczniowie z naszej szkoły mogli pojechać do Multikina w Poznaniu. SKO - wicze (ponad 40) uczniów uczestniczyło w 34 Festiwalu Młodego Widza. Oglądaliśmy 2 filmy: "Bitwa na śnieżki" i "S ...

23

Dzień Kobiet

Wszystkim Paniom składamy serdeczne życzenia. Złotówa Gubin

9

Pożegnanie karnawału

W mijającym tygodniu pożegnaliśmy karnawał - czas szaleństw i hucznych zabaw. Zobaczcie sami jak bawili się uczniowie z klas I-III.

13

Nasze początki ;-)

Przedstawiamy Wam zdjęcia z naszych początków. Uczniowie przedstawieni na zdjęciach są już starsi, ale miło popatrzeć na ich wesołe buźki, ach te łobuziaki!

10

1% podatku dla Naszej Szkoły

1% podatku dla naszej szkoły - zapraszamy!!!

2
1 2 następna ostatnia