1

Konkurs SKO – rozstrzygnięcie etapu regionalnego oraz start głosowania internautów
W rywalizacji wzięły udział szkoły podstawowe, które uczestniczą w programie Szkolnych Kas Oszczędności PKO Banku Polskiego. Tegoroczna edycja ma charakter szczególny – odbywa się w roku jubileuszowym 90-lecia SKO pod egidą banku.
8
Blog SKO

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaktorowie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaktorowie

Październik miesiącem oszczędzania!

Oszczędzać możemy pieniądze, wodę, prąd, gaz, papier oraz żywność. Od tego, w jaki sposób korzystamy z zasobów naturalnych Ziemi, zależy życie nasze i przyszłych pokoleń. Oszczędzanie zawsze przynosi zyski. W portfelu zostaje więcej pieniędzy, które możesz wydać na inne cele.

0

Dzień Edukacji Narodowej!

W dniu 14.10.2021r. obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji nasi uczniowie wykonali laurki dla swoich ulubionych nauczycieli.

1

Międzynarodowy Dzień Lekarza!

W dniu 1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Lekarza. Dziś razem z uczniami klas pierwszych opowiadaliśmy o specjalizacjach, które możemy poznać w dziedzinie medycyny.

2
1