1 2 następna ostatnia

Sprawdź, kto wygrał
W konkursie Pytanie na Szkolnych Blogach
24
Blog SKO

Zespół Szkolno Przedszkolny Szwarcenowo

Zespół Szkolno Przedszkolny Szwarcenowo

Goście z PKO Nowe Miasto Lubawskie

Dziś w naszej szkole odbyły się zajęcia z Paniami z banku PKO z Nowego Miasta Lub. Zajęcia te dotyczyły rozpoznawania prawdziwych i fałszywych banknotów. Dzieci dowiedziały się dużo informacji na ten temat. Mogły na własne oczy przekonać się jak wyglądają prawdziwe banknoty jak również te fałszywe. ...

5

"Pamiętamy"

Dziś uczniowie naszej szkoły złożyli znicze na cmentarzu. Upamiętając w ten sposób pamięć o nauczycielach, których już wśród nas nie ma, jak również o swoich bliskich.

1

"Ceramika"

Dnia 22 X 2019 rozpoczęły się pierwsze z dwóch zajęć z ceramiki. Dzieci podczas zajęć dowiedziały się trochę o historii wykonywania naczyń z gliny, jej pozyskiwania przetwarzania oraz wypalania i zdobienia. Dowiedziały się również jak w oszczędny sposób wykonać misy, które później można dać komuś na ...

3

Dni papieskie.

Jak każdego roku tak i w tym odbyły się w naszej szkole dni papieskie. Z tej okazji odbył się uroczysty apel poświęcony Janowi Pawłowi II. Dziękujemy Pani Hannie Stec- Zbonikowskiej za przybliżanie nam sylwetki tak Wielkiego Polaka.

3

"Wieści gminne" gminy Biskupiec.

W naszej gminie wydawany jest kwartalnik pod tytułem "Wieści Gminne". Mieliśmy zaszczyt znaleźć się w nim. W ten o to sposób cała nasza gmina oraz inne szkoły mogły dowiedzieć się o przystąpieniu przez naszą szkołę do programu SKO.

1

"Ślubowanie"

Dnia 18 października 2019r. odbyło się w naszej szkole ślubowanie.

1

"MY w PRASIE -SKO"

Chcemy pochwalić się, że zostaliśmy zauważeni i wydrukowano nasze przedsięwzięcie przystąpienia do SKO w gazecie. Jak również drugi artykuł o tym jak realizujemy innowację pedagogiczną w naszej szkole. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich SKO-wicze wraz z opiekunem.

2

"Jesień"

Tak dziś pracowaliśmy na zajęciach.

2

"Dzień Edukacji Narodowej"

Dziś w naszej szkole obchodziliśmy bardzo uroczyście Dzień Edukacji Narodowej. Każda klasa wraz z wychowawcą przygotowała krótka prezentacje. A o to niektóre z nich.

5

"Czytam z klasą w Szwarcenowie"

W tym roku szkolnym uczniowie z klasy II wraz z wychowawczynią panią Angeliką Dobek przystąpili do ogólnopolskiego programu „Czytam z klasą”. Celem tego projektu jest rozbudzenie u uczniów ciekawości literackiej, rozwijanie ich aktywności czytelniczej, doskonalenia czytania ze zrozumieniem oraz ak ...

6
1 2 następna ostatnia