1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Poznaj laureatów listopada
35
Blog SKO

SP Bircza

SP Bircza

Witamy na szkolnym blogu SKO Szkoły Podstawowej im.mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Birczy. Do SKO należymy ponad dwa lata. Będziemy tu opisywać działalność Szkolnych Kas Oszczędności oraz ważniejsze wydarzenia z życia szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas. Bardzo dziękujemy za oddane głosy. Więcej o naszej szkole znajdziecie na stronie internetowej www.bircza.edu.pl

Nie zwlekaj - pomóż!

Wykaż się empatią i podziel się książkami z dziećmi przebywającymi w szpitalu w Przemyślu. Książki, które chcesz podarować przynieś do biblioteki szkolnej. Przyłącz się do akcji!

1

Pytanie na szkolnym korytarzu

Dziś pytanie brzmiało: "Co oznacza skrót PKO BP?" Prawidłowych odpowiedzi udzielili i nagrody wygrali - Magda i Amelka z klasy VIb oraz Marcin z klasy III. Gratulujemy!

3

Wygrana

Chcemy podzielić się radosną wiadomością. Uczniowie klasy III naszej szkoły Milenka i Bartek wygrali żyrafy w ogólnopolskim konkursie "Pytanie na Szkolnych Blogach"...

2

Pytanie na szkolnym korytarzu

Pozazdrościliśmy Żyrafce Lokatce wspaniałego konkursu "Pytanie na Szkolnych Blogach". Dlatego opiekun SKO wymyśliła konkurs " Pytanie na szkolnym korytarzu".

1

Z wizytą u pierwszaków

Dziś opiekun SKO gościła w klasie p. Emilii. Uczniowie Ia, bo o nich mowa, okazali się znakomitymi znawcami w dziedzinie bankowości oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

0
1 2 3 następna ostatnia