1

Mikołajkowe DIY
DIY to skrót od angielskiego Do It Yourself i oznacza zrób to sam. DIY jest sztuką, w której chodzi o samodzielne wykonanie przedmiotów użytkowych lub ozdobnych.
16
Blog SKO

SKO przy Zespole Szkół nr 11 w Kaliszu

SKO przy Zespole Szkół nr 11 w Kaliszu

Witam wszystkich serdecznie. Nazywam się Sylwia Baranowska - jestem nauczycielem i opiekunem Szkolej Kasy Oszczędności w Zespole Szkół Specjalnych nr 11 w Kaliszu. Mam niebywałą przyjemność reprezentować tutaj wszystkich uczniów Naszej Szkoły. W ich imieniu będę opisywała wszystkie wydarzenia ,a w szczególności te, które dotyczą tematyki oszczędzania i działalności SKO. Zapraszam do aktywnego komentowania i głosowania na naszego bloga:)

Wspieramy "Turniej warcabowy"

Nasze SKO włączyło się do bardzo ciekawego i przynoszącego wiele pozytywnych emocji "Turnieju warcabowego". Nasze wsparcie polegało na przekazaniu nagród dla laureatów.

1

Rozwiązanie konkursu

12 stycznia odbył się szkolny apel podczas którego wręczono nagrody autorom najciekawszych skarbonek. W sumie do siedziby SKO wpłynęło 30 prac.Wybór był bardzo trudny dlatego komisja przyznała aż 18 nagród głównych i 12 wyróżnień. Wszystkim uczniom,którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dzięku ...

0
1