1 2 3 następna ostatnia

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
1
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Międzynarodowy Dzień Muzyki

Na sobotę, 1 października przypada Międzynarodowy Dzień Muzyki. W naszej szkole ten dzień obchodzić będziemy w najbliższy poniedziałek.

0

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopca z SKO

W środę, 5 października Samorząd Uczniowski zaprasza na dyskotekę z okazji Dnia Chłopca. Podczas dyskoteki będzie działał sklepik - zysk zasili konto Szkolnej Kasy Oszczędności.

1

Promujemy SKO

Czeki z nagrodami za zdobycie II i I miejsca w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli za lata szkolne 2017/2018 i 2020/2021 znalazły godne miejsce na szkolnym korytarzu.

1

Z SKO nakrętki zbieramy i Oli pomagamy

W naszej szkole trwa akcja zbierania nakrętek na potrzeby niepełnosprawnej Oli.

0

Dzień Głośnego Czytania

W naszej szkole świętujemy Dzień Głośnego Czytania podczas lekcji języka angielskiego. Uczniowie opowiadają o swoich ulubionych książkach oraz odpowiadają na pytanie: Dlaczego warto czytać? Na zdjęciach uczniowie klasy 4a.

2

Klasa 6a też bloguje

Podczas szkolnych zajęć wykorzystujemy każdą wolną chwilę, aby blogować na szkolnym blogu. Chłopcy z klasy 6a podczas zajęć chętnie zapoznają się z nowymi wpisami na naszym blogu, komentują i lajkują wpisy.

0

Piszą o naszym sukcesie

W lokalnych mediach ukazały się informacje na temat naszej Szkolnej Kasy Oszczędności. Artykuł o zdobyciu nagrody II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli za rok szkolny 2021/2022 pojawił się na portalu ezd24.net.

0

Kasztanobranie

Zapraszamy wszystkie dzieci do zbierania kasztanów, które pomogą leśnym zwierzętom przetrwać trudny zimowy czas, a Wam zapewnić dobrą zabawę na świeżym powietrzu.

1

Pielgrzymka do Lichenia

Uczniowie klas ósmych z naszej szkoły wzięli udział w Diecezjalnej Pielgrzymce Młodzieży Klas Ósmych pod hasłem "Posłani w pokoju Chrystusa".

0

Dzień Języków Obcych

26 września został ogłoszony Międzynarodowym Dniem Języków Obcych. To dobra okazja, by zwrócić dzieciom uwagę, jak ważna jest umiejętność porozumiewania się z ludźmi, którzy mieszkają w innych częściach naszego globu. Na zdjęciach uczniowie klasy 4a.

4
1 2 3 następna ostatnia