1 2 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
34
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Blogowania ciąg dalszy

Podczas szkolnych zajęć wykorzystujemy każdą wolną chwilę, aby blogować na szkolnym blogu. Dziewczęta z klasy 5b podczas zajęć chętnie zapoznają się z nowymi wpisami na naszym blogu, komentują i lajkują wpisy.

1

Nakrętki zbieramy i Oli pomagamy

W naszej szkole trwa akcja zbierania nakrętek. Korki na potrzeby niepełnosprawnej Oli przyjmujemy w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w sali nr 211.

4

Piszą o naszym sukcesie - cz. 2

We wrześniu w lokalnych mediach ukazały się informacje na temat naszej Szkolnej Kasy Oszczędności. Artykuły o zdobyciu pierwszego miejsca w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli za rok szkolny 2020/2021 pojawiły się na portalach: zdunskawola.naszemiasto.pl oraz lodzkie.dzienni ...

1

Dzień Pierwszej Pomocy

Dobre nawyki powinniśmy kształtować już od najmłodszych lat. Do takich nawyków z pewnością należy udzielenie pierwszej pomocy poszkodowanemu.

1

Co to jest ROR?

ROR, czyli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, to konto przeznaczone do dokonywania bieżących rozliczeń pieniężnych. Służy do przyjmowania wpłat, np. wynagrodzeń za pracę, kieszonkowego, stypendium, emerytury. Służy też do wypłacania środków, np. w formie zapłaty za zakupione usługi i towary.

2

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia z SKO

W dniu 1 października 2021r. po raz jedenasty obchodzony jest Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W ramach obchodów uczniowie klas II-IV wezmą udział w konkursie, podczas którego wyłonimy mistrzów tabliczki mnożenia. Najlepsi otrzymają nagrody ufundowane przez Szkolną Kasę Oszczędności.

2

Bezpieczny uczeń

W środę, 22 września zduńskowolscy policjanci zorganizowali w naszej szkole akcję „Bezpieczny uczeń”. Dla dzieci przygotowano atrakcje w postaci nauki poprzez zabawę z wykorzystaniem „autochodzików” oraz pogadanki na temat bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego.

4

Piszą o naszym sukcesie - cz. 1

We wrześniu w lokalnych mediach ukazały się informacje na temat naszej Szkolnej Kasy Oszczędności. Artykuły o zdobyciu pierwszego miejsca w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli za rok szkolny 2020/2021 pojawiły się na portalu ezd24.net oraz na stronie internetowej Gminy Zduńs ...

2

Wrześniowe blogowanie

Podczas szkolnych zajęć wykorzystujemy każdą wolną chwilę, aby blogować na szkolnym blogu. Chłopcy z klasy 5b podczas zajęć chętnie zapoznają się z nowymi wpisami na naszym blogu, komentują i lajkują wpisy.

0

Czechy górą

Drużyna Orlika w Czechach reprezentowana przez uczniów naszej szkoły wygrała eliminacje wojewódzkie turnieju Piłka Ręczna na Orliku organizowanego przez Fundację Orły Sportu.

1
1 2 następna ostatnia