1

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
7
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Sprzątaliśmy świat

26 akcję sprzątania świata obchodziliśmy pod hasłem „Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!”. W tegorocznej edycji podejmowane były działania, dzięki którym nauczymy się nie tworzyć niepotrzebnych odpadów i będziemy stawać się coraz bardziej odpowiedzialnymi konsumentami, a w konsekwencji dzięki temu ...

4

Wrześniowe blogowanie

Podczas szkolnych zajęć wykorzystujemy każdą wolną chwilę, aby blogować na szkolnym blogu. Uczniowie klasy 5a chętnie zapoznają się z nowymi wpisami na naszym blogu, komentują i lajkują wpisy.

4

Gazetka SKO

Zapraszamy wszystkich uczniów oraz rodziców do zapoznania się z informacjami umieszczonymi na naszej gazetce Szkolnej Kasy Oszczędności.

0

Promujemy SKO na zebraniach

Podczas zebrań z rodzicami, które odbyły się w środę, 18 września, promowaliśmy naszą Szkolną Kasę Oszczędności.

3

Promocja SKO

Na szkolnych korytarzach w naszej szkole wywiesiliśmy banery promujące Szkolną Kasę Oszczędności.

7

Bezpieczna droga do szkoły

Policyjne patrole w dniu rozpoczęcia roku szkolnego szczególnie dbały o bezpieczeństwo najmłodszych m.in. przed budynkiem naszej szkoły. Mundurowi podczas spotkań z dziećmi, młodzieżą oraz pedagogami i rodzicami przekazywali informacje dotyczące bezpieczeństwa oraz zachęcali do wspólnego tworzenia b ...

4

Rok szkolny 2019/2020 rozpoczęty!

2 września 2019r. odbyło się uroczyste otwarcie roku szkolnego 2019/2020. Były uśmiechy, wakacyjne wspomnienia uczniów i licznie zgromadzeni rodzice.

4

Zdobyliśmy nagrodę II stopnia!

Z przyjemnością informujemy, iż Szkolna Kasa Oszczędności działająca w naszej szkole zdobyła nagrodę II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Szkolnych Kas Oszczędności dla szkół i nauczycieli.

2
1