1

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
0
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Wrześniowe blogowanie

Podczas szkolnych zajęć wykorzystujemy każdą wolną chwilę, aby blogować na szkolnym blogu. Dziewczęta z klasy 6a chętnie zapoznają się z nowymi wpisami na naszym blogu, komentują i lajkują wpisy.

5

Promocja SKO

Podczas zebrań z rodzicami, które odbyły się 13 września, promowaliśmy naszą Szkolną Kasę Oszczędności.

3

Przytul zwierzaka

W miesiącu wrześniu nasze przedszkole bierze udział w akcji "Przytul zwierzaka". Zbieramy: mokrą karmę dla psów i kotów, stare koce i poszewki, ręczniki, poduszki, smycze i obroże oraz zabawki dla zwierzaków.

0

Banknot na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kole zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym SKO "Banknot na 100-lecie Odzyskania Niepodległości".

7

Mamy drugie miejsce w Polsce!

Z przyjemnością informujemy, iż Szkolna Kasa Oszczędności działająca w naszej szkole zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności.

7

Witamy nowy rok szkolny 2018/2019!

W poniedziałek, 3 września zainaugurowano rok szkolny 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła się od mszy św. w miejscowej kaplicy. Następnie uroczystego otwarcia nowego roku szkolnego dokonała dyrektor Zespołu Szkół w Czechach – Anna Stoparczyk.

7
1