1 2 następna ostatnia

Smombie – kim jest, jak się zachowuje i co zrobić, aby nie stać się smartfonowym zombie
Smombie to osoba, która nie rezygnuje z korzystania z telefonu kiedy idzie po ulicy. W tym samym czasie przemieszcza się, pisze SMS-y, ogląda rolki, gra w gry, prowadzi videorozmowy. Bywa często całkowicie nieświadoma otoczenia. Nie kontroluje sytuacji dookoła siebie i stanowi poważne zagrożenie dro ...
1
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Najlepsi w konkursie "Pytanie na blogu"

Znamy już laureatów konkursu "Pytanie na blogu" za miesiąc wrzesień.

5

Witamy nowym SKO-wiczów

Nasza rodzina - Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach - po raz kolejny powiększyła się. W roku szkolnym 2017/2018 do grona oszczędzających dołączyli pierwsi uczniowie.

1

Jesienna zbiórka makulatury

Szkolna Kasa Oszczędności zaprasza dzieci z grup 5-latków, 5-6 latków, 6-latków oraz uczniów z klas I - VII szkoły podstawowej do udziału w jesiennej zbiórce makulatury.

0

Wrześniowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy pierwsze pytanie w I etapie konkursu dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach. Przypominamy, iż etap ten składać się będzie z pięciu comiesięcznych pytań.

20

Międzynarodowy Dzień Kropki

Amerykański pisarz i ilustrator książek dla dzieci Peter H. Reynolds w 2003 roku wydał książeczkę pod tytułem “The Dot”. Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Książka została przetłumaczona na ponad dwadzieścia ...

1

Pierwsze sportowe sukcesy

Podczas zawodów inaugurujących sportową rywalizację, które odbyły się 21 września 2017r., wręczono puchary za zmagania sportowe w poprzednim roku szkolnym. Szkoła w Czechach odniosła sukces zdobywając miejsce na podium w dwóch kategoriach. Dziewczęta  gimnazjum wywalczyły drugie miejsce, natomiast c ...

1

Klasy czwarte też blogują

Każdy moment jest dobry, aby blogować na szkolnym blogu. W środę, 20 września uczniowie klas czwartych chętnie zapoznali się z nowymi wpisami na naszym blogu, komentowali i lajkowali wpisy.

6

Pakiet powitalny już w szkole

Bank PKO BP w Zduńskiej Woli przekazał nam pakiet powitalny na rok szkolny 2017/2018.

2

Konkurs SKO dla najszybszych

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza pierwszy w tym roku szkolnym konkurs dla najszybszych.

13

Sprzątaliśmy świat

Nasza szkoła – podobnie jak w latach poprzednich - przyłączyła się do Akcji Sprzątania Świata.

14
1 2 następna ostatnia