1 2 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
12
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Najlepsi w konkursie "Pytanie na blogu"

Znamy już laureatów konkursu "Pytanie na blogu" za miesiąc wrzesień.

5

Witamy nowym SKO-wiczów

Nasza rodzina - Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach - po raz kolejny powiększyła się. W roku szkolnym 2017/2018 do grona oszczędzających dołączyli pierwsi uczniowie.

1

Jesienna zbiórka makulatury

Szkolna Kasa Oszczędności zaprasza dzieci z grup 5-latków, 5-6 latków, 6-latków oraz uczniów z klas I - VII szkoły podstawowej do udziału w jesiennej zbiórce makulatury.

0

Wrześniowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy pierwsze pytanie w I etapie konkursu dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach. Przypominamy, iż etap ten składać się będzie z pięciu comiesięcznych pytań.

20

Międzynarodowy Dzień Kropki

Amerykański pisarz i ilustrator książek dla dzieci Peter H. Reynolds w 2003 roku wydał książeczkę pod tytułem “The Dot”. Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Książka została przetłumaczona na ponad dwadzieścia ...

1

Pierwsze sportowe sukcesy

Podczas zawodów inaugurujących sportową rywalizację, które odbyły się 21 września 2017r., wręczono puchary za zmagania sportowe w poprzednim roku szkolnym. Szkoła w Czechach odniosła sukces zdobywając miejsce na podium w dwóch kategoriach. Dziewczęta  gimnazjum wywalczyły drugie miejsce, natomiast c ...

1

Klasy czwarte też blogują

Każdy moment jest dobry, aby blogować na szkolnym blogu. W środę, 20 września uczniowie klas czwartych chętnie zapoznali się z nowymi wpisami na naszym blogu, komentowali i lajkowali wpisy.

6

Pakiet powitalny już w szkole

Bank PKO BP w Zduńskiej Woli przekazał nam pakiet powitalny na rok szkolny 2017/2018.

2

Konkurs SKO dla najszybszych

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza pierwszy w tym roku szkolnym konkurs dla najszybszych.

13

Sprzątaliśmy świat

Nasza szkoła – podobnie jak w latach poprzednich - przyłączyła się do Akcji Sprzątania Świata.

14
1 2 następna ostatnia