1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- laureaci październikowej edycji
32
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Srebrna odznaka

Co roku – z okazji Dnia Edukacji Narodowej - PKO Bank Polski nagradza opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności, którzy wykazują się największą aktywnością i pomysłowością w upowszechnianiu idei oszczędzania. Nagrodami są symboliczne złote, srebrne i brązowe odznaki.

6

Osikowe warsztaty

W czwartek, 29 września uczniowie klas czwartych i piątych z naszej szkoły udali się do Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Wojsławicach, do której zawitali specjaliści z Osikowej Doliny. Celem ich wizyty były warsztaty rękodzieła dla dzieci ze szkół w Czechach, Wojsławic, Annopola Starego i ...

14

Podziel się posiłkiem

W dniach 23-24 września 2016r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji wolontariatu pt. "Podziel się posiłkiem".

4

Jesienna zbiórka makulatury

Szkolna Kasa Oszczędności zaprasza uczniów zerówki oraz klas I - VI szkoły podstawowej do udziału w jesiennej zbiórce makulatury.

3

Nagrodzeni w konkursie SKO

Trzy osoby zostały nagrodzone w konkursie SKO dla najszybszych. Są to: Zuzanna Kowalczyk z klasy 6, Agata Kowalczyk z klasy 3a i Natalia Pol z klasy 4a. Cała trójka otrzymała nagrody ufundowane przez Szkolną Kasę Oszczędności.

2

Nowi członkowie SKO

Nasza rodzina - Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach - po raz kolejny powiększyła się. Jako pierwsi w roku szkolnym 2016/2017 do grona oszczędzających dołączyli uczniowie z zerówki.

0

Sadziliśmy rośliny

Uczniowie z klas IIc i IIIa gimnazjum wsadzili rośliny na terenie wokół szkoły. Prym wiódł uczeń Patryk Koperwas.

0

Pytanie na blogu

Dzisiaj rozpoczynamy kolejny konkurs dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach. Nasz konkurs składać się będzie z dwóch etapów, w każdym zadamy po pięć pytań.

18

Piszą o nas...

Kolejny raz jest o nas głośno - tym razem w piśmie samorządowym Gminy Zduńska Wola "Nasza Gmina" ukazała się informacja o sukcesach Szkolnej Klasy Oszczędności w Czechach w roku szkolnym 2015/2016.

1

Pakiet powitalny już w szkole

Bank PKO BP w Zduńskiej Woli przekazał nam pakiet powitalny na rok szkolny 2016/2017.

0
1 2 3 następna ostatnia